O firmie

Witajcie w Naszym Świecie SHOTBULL :)

Jesteśmy "grupką" aktywnych amatorsko pasjonatów Zdrowego Stylu Życia. W związku z naszymi zainteresowaniami i otoczeniem w jakim mamy szczęście być, zaczęliśmy tworzyć produkty dla osób aktywnych życiowo lub zmierzających w tym kierunku :) Współpracujemy z siłowniami, klubami sportowymi i trenerami, dzięki czemu wiemy jak "ulepszyć" Wasze treningi aby były one bardziej przyjemne i efektywne. Skupiamy się na produkcji i sprzedaży artykułów sportowych z uwagą na jakość a nie na cenę. Sami je testujemy i zbieramy opinie od Naszych Klubowiczów oraz Klientów aby móc jak najlepiej sprostać Waszym oczekiwaniom. Marka SHOTBULL, którą chcemy promować i rozwijać jest na rynku polskim stosunkowo od niedawna ale wierzymy, że klienci zaakceptują i docenia nasze produkty.

Wasze opinie są dla nas bezcenne i pomagają nam tworzyć produkty coraz to lepsze. Nie chcemy działać "na skalę", dlatego też nie mamy ogromnego wyboru w produktach. To co wprowadzamy do sprzedaży jest przez dogłębnie analizowane. Chcemy aby każdy nasz produkt czymś się wyróżniał od pozostałych, dostępnych na rynku polskim. Dobrze wiemy, że dobrej jakości produkty do uprawiania sportu/trenowania są bardzo ważne aby taki styl życia zagościł u nas na długo. 

Czym by była nasz organizacja jeśli tylko by dawała nam pieniądze i zaspokajała Wasze potrzeby ?

Kolejną firmą handlową jakich jest mnóstwo na rynku, gdzie głównym celem byłby zysk. Oczywiście, że zysk jest dla nas bardzo ważny. Jednak mimo tego chęć niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują ale nie otrzymują wystarczająco, skłania nas do DZIAŁANIA. W związku z tym wspólnie chcemy zaangażować siebie i Was do wspierania schronisk dla bezdomnych zwierząt. Ustaliliśmy, że w każdym miesiącu 10% dochodu ze sprzedaży naszych produktów, przekażemy na wybrane w tym okresie schronisko. W zależności od potrzeb jakie będą, przekażemy wsparcie w formie pieniężnej lub rzeczowej. Bo wiadomo, że pomoc potrzebującym należy się tak samo jak PSU BUDA :) 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na info@shotbull.pl lub 519434898

 Nasze zadowolenie wynika z Waszego dlatego dbajmy o wspólny interes :)

 Pozdrawiamy

Aktywny Zespół SHOTBULL

Promocje
Guma Regulowana Mini Band
Guma Regulowana Mini Band
59,00 zł 19,99 zł
szt.
WYZWANIE 32 DNI na Krągłe Pośladki
WYZWANIE 32 DNI na Krągłe Pośladki
9,99 zł 5,99 zł
szt.
E-book - Jędrne Pośladki do zrobienia w domu!
E-book - Jędrne Pośladki do zrobienia w domu!
59,99 zł 19,99 zł
szt.
Guma Oporowa + ebook "Jak trenować pośladki w domu?"
Guma Oporowa + ebook "Jak trenować pośladki w domu?"
79,00 zł 29,00 zł
szt.
Zestaw Gum Mini Band
Zestaw Gum Mini Band
59,00 zł 29,00 zł
szt.
Guma Dzielona Expander
Guma Dzielona Expander
19,99 zł 9,99 zł
szt.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl